Güzelliğinize Güzellik Katın, Kadıköy Saç kaynak Merkezi Hizmetinizde...

CS Saç Kaynak Merkezine  Kadıköy Hoş Geldiniz

CS SAÇ KAYNAK MERKEZİ KADIKÖY KİMDİR ?

2000 yılında Nizam Kuaförde başlayan meslek hayatım aldığım boya , kaynak ve bakım eğitimlerini daha geliştirerek , bütün birikimlerimle birlikte ilk şubebimizi 2010 yılında Kadıköy Altıyol de açtık ;

Çağımızın bütün yeniklerini müşterilerimize sunmak için sürekli kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Saç kaynak ve saç bakımı konusundaki tecrübelerimizi müşterilerimize cs CS Kadıköy Saç Kaynak Merkezi olarak sunmaktayız.

” Bu yolda en büyük felsefimiz para değil insanı kazanmaktır. “

Kurucusu ve saç kaynak uzmanı olan Sefa ŞİRİN merkezimizde uygulanan işlemlerin sanatsal ve artistik yönden kişiye özel olmasına özen ve dikkat göstererek saç kaynakta bir ilki gerçekleştirmiştir bu ilk “Kişiye Özel Saç Kaynak“ tır.

Sürekli gelişen ve değişen teknolojilerinin Türkiye de öncüsü olmaktadır. En iyi olmanın ve bu ünvanı korumak için gayret ve çaba göstermektedir.

Hizmetlerimiz ;

Mikro Saç Kaynak

Boncuk Saç Kaynak

Keratin Saç Kaynak

İtalyan keratin saç kaynak

Tres Saç Kaynak

Örgü Saç Kaynak

Nano Saç Kaynak

Peruk

Nanofilament

Takma kaş

Takma Kahkul

Yarım ay , postiş

Randevu ve detaylar için 0216 405 14 04 / 0535 430 08 27 Merkezimizi arayabilirsiniz.

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/kadikoysackaynak

İnstagram sayfamız : http://instagram.com/cs_sackaynakmerkezi

CS Kadıköy Saç Kaynak Merkezi

En son sistem saç kaynak teknolojilerini AAA Grade Remy 100% Doğal Gerçek insan saçı ile saç kaynak uzmanımız tarafından garantili yapılmaktadır. Mikro Saç Kaynak Nano Saç Kaynak, Mikro Kapsül Saç Kaynak ve diğer saç kaynak çeşitleri boncuk saç kaynak İtalyan keratin saç kaynak uygulamaları .

Toptan ve Parekende saç kaynak malzemeleri, peruk,ham saç, postiş ve çıt çıt saç satışı, online saç siparişi saç uzatma sistemlerinde yenilikçi 100% doğal saç kaynak bizim işimiz.

Image

Sefa
Şirin
– Saç Kaynak Uzmanı

CS Kadıköy Saç Kaynak Merkezi

1 Cm den Kısa Saça Kaynak en son Teknoloji Kullanılarak Nano Saç Kaynak, Mikro Saç Kaynak ve Geleneksel Boncuk Saç Kaynak Çeşitleri Saç Kaynak Uzmanı Sefa Şirin Tarafından 100% 1. Sınıf kalitede gerçek Saç ile Yapılmaktadır.

CS Kadıköy Saç Kaynak Merkezi Kadıköy merkez binamızda size uygun saç kaynak uygulamasını sıcak kahvenizi yada soğuk içeçeğinizi yudumlarken, wifi internet bağlantısı ya da konforlu şık ortamında Tv izlerken, 100% Doğal saçlar ile en son sistem saç kaynakları ile güvenilir uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Saçlarınızı uzatma sistemlerİ ve birbirinden farklı harika saç kaynak çeşitleri Mikro, Nano, Organik, Mikro Kapsül ve alıştığınız geleneksel Boncuk Halka, Keratinli uygulamaları ile sizlere uzman Sefa Şirin tarafından uygulanmaktadır. Aynı zamanda toptan ham saç alımı satımı ve parekende saç kaynak malzemeleri, çıt çıt saç, postiş, peruk ve ham saç satışı mevcuttur.