Güzelliğinize Güzellik Katın, Kadıköy Saç kaynak Merkezi Hizmetinizde...

Mikro Saç Kaynak Hakkında

MİKRO SAÇ KAYNAK HAKKINDA Eşsiz, en son teknoloji ve etkili Mikro saç kaynak metodu Kadıköy Saç Kaynak Merkezi katkılarıyla artık Türkiye’de.

Bu yeni metot ile artık sadece kadınlar değil erkekler dahil saç kaynak yaptırabilecekler veya bu özellik sadece mikro jel saç kaynak yöntemiyle mümkün. Yeni saç kaynak teknolojisi ile artık saçlar tek tek bile kaynak yapılabilmektedirler.

Bu, Mikro saç kaynak tekniğinin en büyük yeniliği Mikro kapsüller öylesine küçüktürler ki görünmez, gözle fark edilemeyecek şekildedir. Yakın mesafeden dahi bakıldığında bile saçlarınızdaki mikro kapsülleri kimse göremez. Gün içinde ve uyurken maksimum rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Bu teknoloji dünyada tek. çünkü kahkül, yan kısımlarda saç eklenebilen tek teknoloji. Mikro Jel Saç Kaynak işlemi için, kendi saçlarınızın uzunluğunun 5 cm’den fazla olması yeterlidir.

Bu işlemle birlikte 100gr saç ile 700 tane mikro kapsül oluşturulur. Avrupa ülkelerinde daha önce kullanılan saç kaynak teknikleri, saçlara zarar vermesi, saçların birbirine dolanması, metallerin uyurken saç derisine batıp rahatsız veya tahriş etmesi, büyük, görünür olması ve kullanım zorlukları gibi dezavantajlara sahip olması, bayanlara sıkıntı yaratmaktaydı. Fakat gelişmiş Micro Jel saç kaynak tekniği tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Micro kapsüller kesinlikle saçlarınıza zarar vermezler. çok küçük oldukları için saç derinize batıp rahatsız etmez veya dışarıdan bakıldıklarında hiçbir şekilde görünmezler.

Mikro kapsüllerin boyutu 2mm x 1mm, silindirik şekildedir. Kaynak işlemi sırasında bu kapsüller şaç rengini kazanıp, yumuşak veya şeffaf olmaktadırlar. Mikro kapsüller 100 % modernize edilmiş, sıcağa dayanıklı, sağlam ve şeffaf jeldir. Kapsüller yüksek sıcaklarda da sağlamlığını korur, ısı ile gevşemezler. Dilediğiniz gibi denizde, havuzda yüzebilir, saunaya veya solaryuma gidebilirsiniz. Diğer saç kaynak teknolojilerinde saç sağlamlığı bu kadar yeterli seviyede değildir. Üstelik bütün bunlar kısa bir sürede yapılabilmekte!

daha detaylı bilgi için; Sefa Şirin – 0535 430 08 27 numaradan ulaşabilirsiniz.